برنامه نویسی یاد نگیرید! جلسه ی اول

به متفاوت ترین دوره ی آموزش برنامه نویسی خوش آمدید! در این دوره ی آموزشی ویژه، شما با مبانی و قواعد اولیه ی برنامه نویسی، دستورات، اشیاء و ساخت اپلیکیشن های پلتفرم ویندوز آشنا خواهید شد.

متاسفانه در دنیای کامپیوتر و علم یک دیدگاه اشتباه تبدیل به قاعده شده است که این دیدگاه معتقد است که ابزار ها هر قدر پیچیده تر باشند، بیانگر خروجی حرفه ای تر می باشد. این در حالیست که بسیاری از افراد تاثیرگذار دنیای فناوری مانند Bill Gates، معتقد به راه های خلاقانه و ساده است. در اصل برنامه نویس کسی است که دستوراتی به دور از هرگونه پیچیدگی بنویسد به گونه ای که هر شخص دیگری علاوه بر خود او بتواند به راحتی معنای دستورات را درک کند. علاوه بر این یکی دیگر از پارامتر های مهم که بیانگر توانا بودن برنامه نویس است، کوتاه بودن دستورات می باشد.

بنابراین ما ابزاری را برای آموزش و اجرای برنامه نویسی انتخاب کرده ایم که تمام این ویژگی ها را تا حد زیادی دارد؛ NeoBook، پیشنهاد تیله سافت است. NeoActions، زبان برنامه نویسی است که توسط کمپانی NeoSoft توسعه داده شده است که اخیرا از انحصار این کمپانی خارج شده است و ما برای این دوره ی آموزشی، از آخرین نسخه ی پایدار NeoBook استفاده خواهیم کرد. ادامه ی جزوه ی برنامه نویسی یاد نگیرید را از اینجا مطالعه کنید

برای تهیه ی نسخه ی کامل این آموزش و فایل نصبی، از اینجا اقدام به تهیه کنید :

 

 

این پادکست رو از شنوتو گوش کن

 


معنای همراهی شما با تیله سافت

رای دادن به ما!

جشنواره وب و موبایل ایران

4 دیدگاه برای “برنامه نویسی یاد نگیرید! جلسه ی اول”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share via