حالت تاریک برای نسخه اندروید کروم عرضه می شود

تم تاریک گوگل کروم

طی چند هفته ی گذشته، خبری منتشر شد که در آن به آماده سازی گوگل برای عرضه ی حالت تاریک یا Dark Mode مرورگر کروم برای پلتفرم های ویندوز و مک را گزارش می داد. حالا خبر رسیده است که حالت Night Theme نیز به نسخه ی بتای ۷۳ گوگل کروم اندروید راه یافته است!

نسخه ی بتای ۷۳ گوگل کروم برای پلتفرم اندروید، همانند نسخه ی دسکتاپ خود، حالت تیره با همگام سازی متناسب با رابط کاربری سیستم عامل، یکسان می کند؛ به بیان بهتر اگر از اندروید ۹ یا Pie استفاده می کنید و حالت Dark Mode را فعال کرده باشید، گوگل کروم شما نیز به صورت خودکار از حالت شب استفاده می کند. ناگفته نماند در حال حاضر حالت شب مرورگر کروم، تنها در منو های باز شونده بر روی لینک ها فعال است.

اگر از حالت Private Browsing این مرورگر استفاده کرده باشید، تجربه ی کار با حالت Night Mode کامل را داشته اید اما در این نسخه ی آزمایشی، هنوز با ایرادات فراوانی دست و پنجه نرم خواهید کرد و یکی از اصلی ترین آن ها، عدم همخوانی رنگ تیره با نوشته های تیره می باشد.

فرایند تیره سازی اپلیکیشن ها در آستانه ی معرفی نسخه ی بعدی سیستم عامل اندروید، مدت هاست که آغاز شده است و گویا این بار نوبت گوگل کروم است که به صورت رسمی، لباس شب را بر تن کند.

هم اکنون با مراجعه به Play Store می توانید نسخه ی بتای گوگل کروم را دریافت کنید.

دانلود از Play Store


منبع :

۹TO5Google

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share via