اینستاگرام به جنگ فالوورهای فیک و میلیونی رفت!

اینستاگرام فالوور های فیک را حذف می کند

به تازگی باگی در اینستاگرام کشف شده است که عامل ریزش میلیونی فالوور های اکانت های معروف و سلبریتی ها می باشد. براساس توییتی که تیم اینستاگرام منتشر کرد، این مشکل در حال رفع شدن است :

ما از این مشکل با خبر هستیم و از این رو باعث شده است تا فالوور های برخی از کاربران دچار ریزش شود؛ ما در حال رفع هر چه سریع تر این مشکل هستیم.

اولین بار شب گذشته بود که برخی یوتیوبر های معروف مانند James Charles و Zach Clayton در حساب کاربری توییتر خود، این مشکل را گزارش کردند و گفتند که فالوور های میلیونی آن ها، دچار اختلال و ریزش شده است. این اتفاق شامل حال برخی سلبریتی های دیگر مانند Ariana Grande و Selena Gomez هم شده است! در یکی از توییت های Charles آمده :

چه اتفاقی افتاده که من نیم میلیون از فالوور هام رو از دست دادم؟ چی کار دارید می کنید؟

براساس گزارشی از  Fast Company، اعلام شده که اینستاگرام در حال حذف اکانت ها و فالوور هایی است که دارای هویت ناشناس می باشند. با این که این احتمال نه چندان قابل اعتمادی است اما پیش از این، در ماه نوامبر اینستاگرام اعلام کرده بود که نسبت به حذف اکانت های مزاحم و جعلی، اقدام می کند :

ما به زودی نسبت به حذف لایک ها، فالوور ها و کامنت های فیک که توسط اپلیکیشن های شخص ثالث ایجاد شده اند، اقدام خواهیم کرد. ما برای این کار از یادگیری عمیق استفاده می کنیم.


منابع :

TechCrunchTheVerge


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share via