موبایل گرافی یاد بگیرید! جلسه ی سوم

این سومین جلسه از آموزش موبایل گرافی است و تا اینجا در جلسات قبلی آموختید که چگونه از ابزار های جانبی سخت افزاری مانند انواع لنز ها و امکانات نرم افزاری مانند خطوط مشبک استفاده کنید. در بخش انتهایی آموزش عکاسی با موبایل، ویرایش عکس را خواهید آموخت پس همراه تیله سافت باشید!

 

ویرایش عکس

بخش نهایی در عکاسی، ویرایش آن است. منظورمان از ویرایش اصلاح تراز سفیدی، نور و از این قبیل کار هاست. بی شک نرم افزار های بی شماری وجود دارند که ما قصد معرفی بهترین آن ها را برای شما داریم. (اختلاف نظر های بسیاری در مورد برتری نرم افزار های مورد بررسی در میان کاربران وجود دارد به همین خاطر قضاوت را به عهده خود تان قرار می دهیم).

 

Lightroom CC

نرم افزار Lightroom CC

هر گاه صحبت از ویرایش عکس می شود، ذهن همه افراد به سمت نرم افزار Photoshop از شرکت Adobe می رود. نرم افزار Lightroom از این شرکت یکی از کامل ترین انتخاب ها برای ویرایش عکس برای عکاسان است. با این نرم افزار می توانید جزئیات عکس هایتان را با دقت زیاد ویرایش کنید و آن ها را تبدیل به آثار فوق العاده ای کنید!

دریافت از گوگل پلی   دریافت از اپ استور

 

Polarr

نرم افزار Polarr

این نرم افزار با رابط کاربری ساده، اما حرفه ای شما را قادر می سازد عکس هایتان را ویرایش کنید. بی شک Polarr یک نرم افزار کامل با ابزار های گسترده است که امکاناتی فراتر از نیاز های شما را بر آورده می کند.

دریافت از گوگل پلی   دریافت از اپ استور

 

Snapseed

نرم افزار Snapseed

Snapseed، نرم افزاری فوق العاده کاربردی و سبک در ویرایش عکس است که توسط Google توسعه داده شده و با امکانات بی نظیرش شما را شگفت زده می کند. و به شخصه بیشتر عکس هایم را توسط این نرم افزار ویرایش می کنم، زیرا سرعت پردازش کمتری نسبت به رقبایش دارد و رابط کاربری ساده اش کار را برای شما راحت تر می کند.

دریافت از گوگل پلی   دریافت از اپ استور

 

فوت کوزه گری

فوت کوزه گری

قبل از گرفتن عکس حتما لنز دوربین گوشی تان را تمیز کنید. این نکته به ظاهر ساده می تواند خیلی از عکس های تان را خراب کند، به گونه ای که بعد از مرور عکس های تان مجبور به پاک کردن آن می شوید. به شخصه خیلی این مورد را تجربه کرده ام پس اشتباه من را مرتکب نشوید!
امیدوارم از این دوره ی آموزشی لذت کافی را برده باشید و چیز های زیادی را یاد گرفته باشید؛ منتظر آموزش های بعدی تیله سافت مرتبط با عکاسی باشید.

این پادکست رو از شنوتو بشنوید!


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Share via