معرفی نرم افزار Wallpaper Engine

تا حالا شده که خواسته باشید برای تنوع و یا حتی متفاوت بودن بین دوستانتان به فکر انتخاب یک تصویر متحرک برای پس زمینه ی کامپیوترتان باشید؟
اگر تا به حال به این فکر رسیده باشید که برای این کار از تصاویر GIF استفاده کنید، مطمئنا متوجه شده اید که این کار جذابیت زیادی ندارد و به یک تصویر ثابت برای بک گراند کامپیوترتان باز می گردید. تیم تیله سافت برای شما یک خبر خوش دارد!

ادامه مقاله

 

همچنین می توانید مقاله ی معرفی نرم افزار Wallpaper Engine را از اینجا مطالعه کنید

 

این پادکست رو از شنوتو گوش کن

معنای همراهی شما با تیله سافت

رای دادن به ما!

جشنواره وب و موبایل ایران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

تا حالا شده که خواسته باشید برای تنوع و یا حتی متفاوت بودن بین دوستانتان به فکر انتخاب یک تصویر متحرک برای پس زمینه ی کامپیوترتان باشید؟
اگر تا به حال به این فکر رسیده باشید که برای این کار از تصاویر GIF استفاده کنید، مطمئنا متوجه شده اید که این کار جذابیت زیادی ندارد و یا بعد از یک مدت خیلی کسل کننده می شود و به یک تصویر ثابت برای بک گراند کامپیوترتان باز می گردید.
تیم تیله سافت برای شما یک خبر خوش دارد! ما به شما برنامه ای را معرفی میکنیم که شما را به خواسته تان می رساند.
Wallpaper Engine نرم افزاری است که با آن میتوانید فیلمهایی بی انتها برای بک گراند کامپیوترتان انتخاب کنید، به گونه ای که اصلا از آن خسته نمی شوید و شاید برای مدتی به تماشای آن خیره شوید!

نرم افزار Wallpaper Engine

یکی از قابلیت های جذاب دیگر این نرم افزار، امکان انتخاب فیلم ها باصدای آنها هست؛ البته با اجرای برنامه ها و بازی صدای پس زمینه ی شما قطع نمی شود، پس اگر به دنبال بازی با کامپیوتر تان هستید؛ پیشنهاد میکنم از این قابلیت استفاده نکنید.
برای این نرم افزار فیلم های مختلفی وجود دارد که با مراجعه به سایت Wallpaper Engine می توانید آن ها را انتخاب کنید.
فیلم هایی از باران، کهکشان، طبیعت و حتی فیلم هایی ساخته شده از بازی ها.

ساختن والپیپر متحرک با Wallpaper Engine

اگر یک گیمر هستید می توانید از فیلم های ساخته شده از بازی هایی همچون Dark Souls و یا The Last Of Us استفاده کنید و از تماشای آن لذت ببرید. متفاوت ترین فیلم ساخته شده برای Wallpaper Engine، فیلمی از تعدادی زامبی است که پیشنهاد می کنم حتما آن را امتحان کنید.

زامبی ها در Wallpaper Engine

البته نا گفته نماند برخی از این فیلم ها به دلیل کیفیت بالایی که دارند، می تواند به رم شما فشار بیاورد و برای پردازش برخی برنامه ها و بازی ها دچار مشکل شوید و سرعت کامپیوترتان را پایین بیاورد و البته اگر از لپ تاپ استفاده میکنید، حتما در نزدیکی یک پریز برق باشید چون باتری لپ تاپ تان به سرعت تمام میشود!
Wallpaper Engine میتواند حس متفاوت بودن را برای شما در بین دوستان تان بدهد و یا زیبایی چشم نوازی به محیط دسکتاپ تان ببخشد.

Share via